Octavia (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: all
fa: همه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Core
fa: هسته

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
