Octavia (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: all
id: semua

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Tabs
id: Tab

en: Permalink
id: Link permanen

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: mobile
id: mobil

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
