Octavia (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
