Octavia (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: User
az: İstifadəçi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: mobile
az: mobil

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
