Octavia (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
