Octavia (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: all
et: kõik

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: User
et: Kasutaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Tabs
et: Sakid

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: mobile
et: mobiilne

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
