Octavia (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: User
is: Brúkari

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Permalink
is: Permaleinki
