Octavia (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
