Octavia (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
