Octavia (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
