Octavia (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: all
nl: alle

en: Search
nl: Zoeken

en: User
nl: Gebruiker

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: mobile
nl: mobiel

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
