Octavia (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
