Octavia (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: all
sv: alla

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: User
sv: Användare

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: mobile
sv: mobil

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
