Octavia (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل
