Octavia (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: all
af: alle

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
