Octavia (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
