Octavia (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
