Octavia (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
