Octavia (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: all
ca: tot

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: User
ca: Usuari

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: mobile
ca: mòbil

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
