Octavia (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: all
he: הכל

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: User
he: משתמש

en: Page title
he: כותרת דף

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: mobile
he: ניידים

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג
