Octavia (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: all
hi: सभी

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Bottom
hi: तल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Permalink
hi: पर्मालिंक

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: mobile
hi: चलनशील

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
