Octavia (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: all
ja: すべて

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: User
ja: ユーザー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Bottom
ja: ボトム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Tabs
ja: タブ

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: mobile
ja: モバイル

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
