Octavia (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: all
lv: visi

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: User
lv: Lietotājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: mobile
lv: mobilā

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
