Octavia (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
