Octavia (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: all
pl: wszystkie

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: User
pl: Użytkownik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Permalink
pl: Adres

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: mobile
pl: mobilne

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
