Octavia (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: all
sk: všetko

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: User
sk: Používateľ

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Tabs
sk: Záložky

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: User account menu
sk: Používateľské menu
