Octavia (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: all
te: అన్నీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
