Octavia (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: all
th: ทั้งหมด

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
