Octavia (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: all
tr: hepsi

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Bottom
tr: Alt

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: mobile
tr: mobil

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Site branding
tr: Site markası

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
