Octavia (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: all
da: alle

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: User
da: Bruger

en: Page title
da: Sidetitel

en: Bottom
da: Bund

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: mobile
da: mobil

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary menu
da: Primære menu

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
