Octavia (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: all
el: όλα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: User
el: Χρήστης

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: mobile
el: Κινητό

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
