Octavia (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: all
fi: kaikki

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: mobile
fi: mobiili

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys

en: desktop
fi: työpöytä

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: tablet
fi: tabletti

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
