Octavia (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: all
mr: सर्व

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक
