Octavia (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: all
my: အားလုံး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
