Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Web services
be: Вэб-службы
