Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
