Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
