Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
