Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Web services
jv: Layanan web
