Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Url
ka: ბმული

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
