Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
