Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
