Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Url
ro: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Web services
ro: Servicii web
