Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Web services
sk: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
