Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
