Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
