Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Generic
hu: Általános

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
