Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Url
bg: URL

en: Web services
bg: Уеб услуги
