Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Web services
ca: Serveis web

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
