Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
